Novak Djokovic forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Novak Djokovic forum

You are not connected. Please login or register

Iz novina....

+2
..tica..
Tennis_queen
6 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 8:55 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

52Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 9:03 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

...ja kad sam videla slike...nije bilo aaaaaaa...ja sam sa stolice pala...Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

53Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 9:11 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Lele kod se oporavim!!!!! TICOOO!!!! HVALA TII!!!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

54Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 9:12 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

nema na cemu...ja sam vikala...i kuku i lele...Razz

55Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 9:18 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

KUKU LELELELE!!!!! O MAJ GAD!!!!! Ostala sam bez reci!!!! KOMAAA!!!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

56Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 9:19 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

i to duboka...ahahahahahaha Very Happy

57Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 9:22 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

DOZIVOTNAAA!!!! SRCKA CE DA ME STREFII!!! On je tako...nzm koju rec da upotrebim!!!!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

58Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 9:23 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

ja znam...al` ce me zaboleti ruka koliko cu da pisem...ne znam...po meni je takoooooooooooo...ne znam ni ja...nesto iz njega me privlaci...Razz

59Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 9:30 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Lelellelelelelelellele!!!!!!!!!!!!! Celu noc cu da buljim u ove slike!!!!!!!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

60Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Fri Aug 14, 2009 2:01 am

..tica..

..tica..
Mod
Mod

Nole pobedio Youzhnog...sa 6:3, 6:4..Very Happy sutra igra protiv Rodika...

61Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Fri Aug 14, 2009 10:32 am

olivera


Prvi put cujes za Noleta
Prvi put cujes za Noleta

Extra je zgodan,privlacan i sarmantan!!! cheers

62Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Fri Aug 14, 2009 5:22 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

MONTREAL: Novak protiv Rodika za polufinale
Cetvrtak, 13. avgust 2009. 23:15

Novak Đoković je stigao do četvrtfinala Rodžers kupa u Montrealu i tako već ponovio rezultat iz prošle godine, kada se turnir iz Masters serije igrao u Torontu.

Najbolji srpski teniser je u trećem kolu savladao Rusa Mihaela Južnjeg - 6:3, 6:4.

U meču koji je trajao 83 minuta, Đoković se manje mučio nego u drugom kolu kada je savladao anonimnog Kanađanina Pitera Polanskog - 6:4, 7:6.

Đoković će se za plasman u polufinale boriti sa Endijem Rodikom.

Meč između četvrtog i 65. tenisera sveta, počeo je malerom za Đokovića. Sudija mu je naredio da promeni kačket, jer je, prema ATP propisima, zabranjeno nositi opremu sa logotipom sponzora.

I Novak je loše počeo meč. Napravio je dve duple i četiri neiznuđene greške i poklonio prvi gem protivniku. Ali, onda je Rus uzvratio istom merom na svoj servis (1:1) i to kao da je trglo Srbina, koji je zaigrao mnogo bolje.

Počeo je dobro da servira i lako dobijao "svoje" gemove, a brejk je napravio već za 3:1. To mu je bilo dovoljno da prvi set reši u svoju korist posle 33 minuta - 6:3.

Odlično je Novak počeo i drugi set. Iskoristio je treću brejk loptu u prvom gemu i od tada je bilo važno samo da sačuva svoje servise, što je i učinio - 6:4.

Srbin je napravio 12 direktnih poena, tri više od rivala, a 23 neiznuđene greške, šest manje od Južnjeg.

Time je Novak protiv Rusa, koji je u žestokom padu forme već skoro godinu dana, otkako je bio osmi na ATP listi, poveo u međusobnim duelima 3:2.

Endi Rodik je do meča sa Đokovićem stigao posle dva sata i 37 minuta uzbudljive borbe sa Fernandom Verdaskom - 7:6, 4:6, 7:6. Amerikanac vodi protiv Srbina 3:2 u dosadašnjim susretima. Rodik je dobio poslednja dva duela, oba igrana ove godine. Na Australijan openu Novak mu je predao meč, a Rodik je bio bolji u Indijan Velsu

"Igramo na tvrdoj podlozi i nadam se da imam šansu da odigram dobro i pobedim. Svi znamo da Rodik ima odličan servis i da je počeo bolje da igra od kada je promenio trenera", rekao je Đoković koji je pobedio u Montrealu 2007. godine.

Prema njegovi rečima, Rodik igra mnogo agresivnije tako da očekuje da će naredni meč biti veoma težak.

Nagradni fond Mastersa u Montrealu je 3.000.000 dolara, a pobednik će dobiti 443.500 dolara.



SRECNO NOLEEEE...!!! Veceras svi uz tv...Very Happy

63Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Sat Aug 15, 2009 12:43 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

Ovo nije iz novina,al` reko ovde cu napisati...Nole je izgubio...SadSad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad 6:4, 7:6...jbg...igrao je veoma dobro...i sve to...ali ocigledno da su greske dosle u nezgodno vreme...i zavrsilo se kako se zavrsilo...Sad

64Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Sat Aug 15, 2009 1:24 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

14 Avgust 2009 | 22:35
Novak Đoković dobija novog trenera

Iz novina.... - Page 3 Rmtve0

Bivši teniski profesionalac, Tod Martin, najverovatnije će se priključiti stručnom štabu našeg najboljeg igrača svih vremena, Novaka Đokovića. Kako saznaje "Press", do konačnog dogovora je došlo u Montrealu, a Amerikanac će sa prvim reketom Srbije početi da radi od nedelje, kada se završi turnir u Sinsinatiju. Detalji ugovora nisu poznati.

Glavni trener srpskog asa i dalje će ostati Marjan Vajda, dok će Martin imati ulogu savetnika. Ovo je drugi novajlija u Novakovom stručnom štabu od početka tekuće godine pošto mu se zimus priključio i jedan od najboljih svetskih stručnjaka za fizičku pripremu, Gebhart Fil Grič. Vajda se nalazi na Đokovićevom platnom spisku od juna 2006. godine.

Martin je prestao profesionalno da se bavi tenisom 2004. godine, a od tada radi povremeno kao konsultant za ESPN, ali i kao trener, tačnije savetnik američkog tenisera Mardija Fiša. Tod Martin je u karijeri stigao do četvrte pozicije na ATP listi, ali nikada nije osvojio grend slem, mada je dva puta igrao u finalu. Prvi put se to dogodilo 1994. na Australijan openu, kada ga je u tri tesna seta savladao Pit Sampras, a drugi put pet godina docnije na US openu, kada je položio reket nakon velike borbe u pet setova protiv Andrea Agasija.

Martin je u svetu belog sporta poznat kao izuzetno obrazovan i načitan čovek, a u dva navrata je bio predsednik ATP Saveta igrača. Na terenu najjači segmenti igre su mu bili servis i volej. Naravno, u tome mu je dosta pomagala i košarkaška visina od 198 cm. Upravo zbog ovoga je najverovatnije i angažovan od Đokovića, pošto je u tom delu igre, posebno na mreži, naš as najtanji. Trebalo bi napomenuti i da je njegov mentor Hoze Igueras, španski teniski stručnjak koji je vodio Pita Samprasa, Džima Kurijera, Karlosa Moju i nakratko prošle godine Rodžera Federera.

Novakov stručni štab se sada može nazvati internacionalnim, pošto za njega rade Slovak (Vajda), Austrijanac (Grič), Srbin (fizioterapeut Miljan Amanović), a sada i Amerikanac. Naravno, tu ne treba zaboraviti ni stalnu "birokratsku" podršku u vidu dva menadžera iz Izraela Alona Kašurija i Amita Naora, kao i predstavnika za štampu, Španca Benita Pereza Barbadilja, koga Nole "deli" sa Rafaelom Nadalom.

65Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Sat Aug 15, 2009 3:24 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

Ovo su samo nagadjanja...ne znaci da ce tako biti...

66Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Mon Aug 17, 2009 9:24 am

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Pa da....ne mora da znaci....

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

67Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Tue Aug 18, 2009 1:26 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Nole nastavlja da zabavlja
18. avgust 2009. | 08:12 | Izvor: Sportske.net

https://www.youtube.com/watch?v=BckaQzEyx58

Novak Đoković ne prestaje da zabavlja publiku širom sveta. Ovog puta pomogao je braći Brajan da promovišu svoju novu pesmu. Braća Brajan, prvi dubl sveta, odavno pokušavaju da naprave i muzičku karijeru. Njihov bend Bryan Bros Band i već su snimili nekoliko pesama. Iako nemaju previše uspeha u muzičkim vodama, makar zanimljivo provode vreme sa svojim kolegama u studiju.

68Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Tue Aug 18, 2009 1:36 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

hahahahahah...najbolje je:oh baby...ahahahahah...Very Happy

69Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Tue Aug 18, 2009 2:54 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Hahahhahahahha umirem od smehaaa!! Lud je nacistooo!!! hahahahha Jao a kako igra!!! To j eposebna prica!!! xaxxaxaa

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

70Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Tue Aug 25, 2009 12:54 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

24. avgust 2009. | 22:00 | Izvor: B92, zvanični sajt
Nole veruje u uspeh na US Openu

Iz novina.... - Page 3 2lo0lg

Srpski teniser Novak Đoković izjavio je da na US Open ide pun samopouzdanja posle uspešne nedelje u Sinsinatiju, kada je stigao do finala.


Na Mastersu u Ohaju Đoković je u finalu poražen od Rodžera Federera 6:1, 7:5, ali mu je samopouzdanje na nivou zbog pobede nad Rafaelom Nadalom u polufinalu. "Generalno gledano, bila je ovo odlična nedelja za mene, odigrao sam mnogo mečeva pred US Open i veoma sam zadovoljan", rekao je Srbin.

Ovo je bio četvrti Novakov poraz u finalima Mastersa ove godine, ali je Đoković motivisan odličnom igrom protiv Nadala u polufinalu.

"Nažalost, čini mi se da sam rođen u pogrešnoj eri. Uglavnom dobro nastupam u tim finalima, ali ne mislim da sam uklet", rekao je Đoković u šali.

Srbin je dodao da je razlog za brigu igra najboljih svetskih tenisera.

"Svi igraju odličan tenis. Njih dvojica, Nadal i Federer, i naravno Mari, oni su svi fantastični. Rodžer i Rafa su možda dva najbolja tenisera u istoriji, a Rodžer sigurno jeste"
, dodao je Novak.

Četvrti teniser sveta je objasnio da je sâm čin dolaska do finala veoma značajan za njega,

"Sve što radim je teško pošto oni podižu nivo igre u završnicama turnira, a naročito u finalima. Zbog toga smatram da je dolazak do finala veliki uspeh i nadam se da ću u budućnosti osvajati i titule. Imam sedam dana da se spremim za US open i da vežbam agresivnost na terenu. Ukoliko mi to uspe, mogu daleko da doguram"
, zaključio je Đoković.

71Iz novina.... - Page 3 Empty Re: Iz novina.... Tue Aug 25, 2009 12:54 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

24. avgust 2009. | 23:34 | Izvor: B92, tennistalk.com
Tod Martin u Đokovićevom timu

Iz novina.... - Page 3 25zo183

Nekadašnji četvrti teniser na svetu Tod Martin postaće ove nedelje član stručnog štaba Novaka Đokovića, sadašnje četvrtog igrača na ATP listi.

Srpski teniser kaže da to neće negativno uticati na njegovu saradju sa trenerom Marjanom Vajdom. "Tod je igrao tenis na najvišem nivou dugo vremena, što ga čini veoma iskusnim. Vrlo sam srećan i željno iščekujem rad sa njim. On ima mnogo ideja kako da dalje poboljšavam svoju igru. Ali, to ne znači da prestajem da radim sa svojim trenerom. Naprotiv, radiću sa obojicom".

Tod Martin ima 39 godina, a u karijeri je osvvojio osam titula (pet na betonu, dve na šljaci i jednu na travi) i zaradio nešto više od osam miliona dolara. Najviši rang imao je u septembru 1999. godine – četvrto mesto.

Martin je dva puta igrao u finalu Gren slema – izgubio je od Pita Samprasa 1994. u Melburnu 7:6, 6:4, 6:4, dok je pet godina kasnije na US openu bolji bio Andre Agasi sa 6:4, 6:7, 6:7, 6:3, 6:2. Osim toga, u Njujorku je još dva puta bio u polufinalu, baš kao i na Vimbldonu.

Đoković je posle poraza u finalu Sinsinatija rekao da je ohrabren igrama protekle sedmice i da očekuje dobar rezultat na US openu.

Poslednji Gren slem turnir u sezoni igra se od 31. avgusta do 13. septembra.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum