Novak Djokovic forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Novak Djokovic forum

You are not connected. Please login or register

Iz novina....

+2
..tica..
Tennis_queen
6 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

26Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Sun Jul 05, 2009 12:01 am

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

Ako je do Noleta bice extra Smile

27Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Fri Jul 10, 2009 12:43 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

10.07.2009.

Press
Noletova letnja idila sa Jelenom

Novak Đoković uživa sa devojkom Jelenom Ristić na krstarenju Mediteranom, zaljubljeni par vreme provodi u brčkanju, igranju golfa i vožnji motorom...

Iz novina.... - Page 2 K0iz9u

Prvi reket Srbije Novak Đoković i njegova devojka Jelena Ristić uživaju u pravoj letnjoj idili! Nole i Jelena već nekoliko dana nalaze se na krstarenju Mediteranom, a lokacije menjaju gotovo svakog dana, tako da ih je nemoguće uhvatiti.

Ipak, zaljubljeni par nedavno je viđen kako uživa u čarima mora, na golf terenima i u vožnji motorom, a fotografije su napravljene na nepoznatoj lokaciji. Prema nekim informacijama, Nole i Jelena uslikani su u mondenskom turskom letovalištu Beleku, gde postoji veliki kompleks terena za golf, koji je inače Đokovićev sport „broj dva", pošto koristi svaki slobodan trenutak da „hitne lopticu u šumicu". Srpski teniser i njegova devojka izgledaju zaljubljenije nego ikada, iako je bilo nagoveštaja da im je veza u krizi, a društvo im pravi Jelenina pudlica, koja se udobno smestila u njenim krilu tokom vožnje motorom.
Inače, njih dvoje su na put krenuli Noletovom jahtom „sansiker menhetn 60", koju je nedavno kupio upravo da bi sa svojom izabranicom mogao da uživa u ovakvim trenucima. Na fotografijama se vidi da Jelena i Nole zaista uživaju. Ono što posebno raduje je iskren osmeh na Đokovićevim licu. Mora se priznati da je to ove sezone bila zaista retka scena i da je našem asu i te kako bio potreban odmor daleko od očiju javnosti. Nema sumnje da će se on na krstarenju oporaviti od neuspeha na Rolan Garosu i Vimbldonu, ali i od nesuglasica sa porodicom, koje je imao u Londonu. Upravo se narednih dana očekuje da se ostali Đokovići pridruže Novaku i Jeleni na jahti.

Novak i Jelena prošle godine nisu letovali na moru, već su odabrali planine Italije, na kojima je naš as punio baterije za drugi deo sezone. Godinu dana pre toga su se odmarali na Maldivima i u Izraelu, domovini njegovih menadžera Alona Kakšurija i Amita Naora. Na Maldivima im se tada pridružio i treći reket Srbije Janko Tipsarević.

Letnja avantura Noleta i Jelene započela je nekoliko dana po završetku Vimbldona. Jahta, plaćena 2,5 miliona dolara, čekala ih je spremna u luci Monte Karla, gde oboje žive. Kako je najavljeno, krstariće širom Mediterana skoro mesec dana pre nego što se ukotve u Umagu, gde će Novak na turniru kategorije 250, koji počinje 27. jula, igrati u dublu sa bratom Markom. Biće to odlična priprema pred deo sezone na severnoameričkom tlu, koji će kulminirati na US openu. Naime, organizatori turnira u hrvatskom letovalištu pripremili su terene sa istovetnom podlogom kao na Otvorenom prvenstvu SAD.
Najbolji srpski teniser svih vremena neće imati previše težak zadatak u predstojećem periodu. Najveći zalogaj će mu svakako biti odbrana trona i 1.300 ATP poena na završnom turniru sezone, Masters kupu. Sveukupno naš as brani 3.540 poena, što ne bi trebalo da mu predstavlja preveliki problem.

S.R.

28Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Fri Jul 10, 2009 12:53 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

Ma samo neka oni uzivaju... nek se Nole lepo odmori... a ovim novinarima ne znam stvarno ' KO IM DRMA KAVEZ' Smile

29Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Mon Jul 13, 2009 7:39 pm

Mia


Upoznajes Noleta
Upoznajes Noleta

hocu i ja na odmor!!!!!!!!!

A ti sto ne volis novinare, hoces li i mene pitati ko mi drma kavez kada postanem novinar? Smile

30Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Tue Jul 28, 2009 9:33 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Đoković: Umag je moja druga kuća
Utorak, 28. jul 2009. 17:15
Iz novina.... - Page 2 2rpqi42


Prva zvezda teniskog ATP turnira u Umagu je Novak Đoković, iako ne igra u singlu, već zajedno sa mlađim bratom Markom u dublu.

Četvrti reket sveta priznao je hrvatskim medijima da se uvek rado vraća u Umag, gde dolazi već petu godinu zaredom.

"Umag je moja druga kuća, a ovaj turnir jedinstvena prilika za okupljanje cele porodice", rekao je Đoković.

On je dodao da je posle Vimbldona bio prilično istrošen, pa mu je dobro došao odmor od tenisa.

"Na odmoru sam bio 20 dana, toliko se nisam odmarao već pet -šest godina", dodao je Srbin i podvukao da je prijatelj sa svim teniserima iz Hrvatske.

"To su sve sjajni momci, a najbolji sam s Marijom Ančićem i Ivanom Ljubičićem, s kojim sam dve godine imao i zajedničkog trenera, Pijatija. Sa Ančićem sam i porodični prijatelj".


Potom se Nole osvrnuo na Ančićevu bolest mononukleozu zbog koje je propustio veći deo sezone.

"Strašno je to što mu se događa, nemam reči. Ali, siguran sam da će uspeti da prevlada zdravstvene teškoće i da će se vratiti u svetski vrh. Svi smo uz njega".

Đoković je takođe čestitao Hrvatima plasman u polufinale Dejvis kupa pobedom nad selekcijom SAD.

"Svaka vam čast, odlični ste! Nemate Ljubu i Marija, ali imate Marina Čilića koji je strahovito napredovao, kao i Ivu Karlovića koji je možda i najnezgodniji protivnik. Vidim vas najmanje u finalu", zaključio je Đoković.

(MONDO)

31Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Wed Jul 29, 2009 1:11 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

I ja sam cula da je tamo jako lepo

32Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Thu Jul 30, 2009 12:19 am

..tica..

..tica..
Mod
Mod

Đoković: Nisam u svađi sa trenerom

Srpski teniser poručio da će Marjan Vajda zauvek ostati njegov trener. Novak je time demantovao da je u sukobu sa slovačkim stručnjakom, kojeg je, zajedno sa svojim ocem, isterao iz lože na Vimbldonu

Srpski teniser Novak Đoković rekao je u Umagu da će njegov trener Marjan Vajda zauvek ostati sa njim! Nole je time ućutkao sve one koji su proturali glasine o njihovom navodnom sukobu, koji je eskalirao na Vimbldonu kada je Đoković isterao iz lože ceo stručni štab i oca Srđana.

Srpski teniski as je ipak otkrio da on i njegov tim pregovaraju sa nekim stručnjacima koji bi mogli da mu se priključe pred turnire na betonskim terenima Severne Amerike.
- Marjan Vajda meni zaista odgovara i kao trener i kao osoba van terena. On će uvek, zaista uvek biti deo mog tima! Proživeli smo mnoge teške trenutke zajedno, a i trenutke slave, kada sam osvojio Australijan open. Dosta dobro me poznaje. Sigurno ćemo uvesti neke novine u trening, a sigurno ćemo dovesti i nove ljude u moj tim. O tome još razmišljamo, a još neću otkrivati imena ljudi sa kojima sada pregovaram. Želja nam je da sa njima počnemo da sarađujemo za američku sezonu - otkrio je Beograđanin.


Srpski teniser Novak Đoković rekao je u Umagu da će njegov trener Marjan Vajda zauvek ostati sa njim! Nole je time ućutkao sve one koji su proturali glasine o njihovom navodnom sukobu, koji je eskalirao na Vimbldonu kada je Đoković isterao iz lože ceo stručni štab i oca Srđana.
Srpski teniski as je ipak otkrio da on i njegov tim pregovaraju sa nekim stručnjacima koji bi mogli da mu se priključe pred turnire na betonskim terenima Severne Amerike.


Đoković, koji je u Umag došao prvenstveno da trenira na novoizgrađenom terenu broj 6 na „Stela Marisu", koji je presvučen istovetnom podlogom kao i oni na US open seriji, ispao je već u prvom kolu dubla sa bratom Markom.
Ipak, u mislima mu je povratak u vrhunsku formu. Kalkulacije o tome na kom mestu ATP liste bi mogao da završi sezonu nisu mu ni na kraj pameti.
- Nažalost, ove godine nisam bio u prilici da u Umagu učestvujem u pojedinačnoj konkurenciji, mada sam to priželjkivao. Ali, zbog profesionalnih obaveza nije mi se uklapalo u raspored. Kao što su ljudi mogli da vide, pripremao sam se prošle nedelje, a i ovih nekoliko dana na tvrdoj podlozi za američku sezonu, koja je veoma bitna za ovaj deo moje karijere. Ukoliko se previše kalkuliše sa bodovima itd, onda se gubi osećaj za dobar nastup na terenu i zaista mi ne treba to. Biti treći ili četvrti zaista nije važno, pošto sam bio treći dve godine unazad. Za mene je najvažnije da se vratim u formu s početka 2008. i, eventualno, sa ovogodišnje sezone na šljaci i da održim kontinuitet - jasan je Nole.


Već famozni meč u polufinalu madridskog mastersa kada je bio na pragu rušenja „kralja šljake" Rafaela Nadala, i to na domaćem terenu, izvukao je ono najbolje iz oba igrača. Međutim, od tada ni Rafa ni Nole nisu ni blizu svog optimuma, kako fizičkog tako i psihičkog.
- Taj meč me je potpuno ispraznio. Bio sam užasno razočaran, nikad nisam bio bliže pobedi nad njim na šljaci. Od prevelike želje da odigram dobro na Rolan Garosu dogodio mi se kiks. Krize su deo karijere svakog tenisera - kaže Nole.
Novak je bez sumnje najveća zvezda na Studena Kroacija openu, koji se ove sedmice održava po 20. put. I pored toga što su se u prelepom istarskom letovalištu našli Nikolaj Davidenko, Huan Karlos Ferero i domaći asovi predvođeni Ivanom Ljubičićem, ogromna gužva ispred i unutar pres-centra, kada je Beograđanin došao na konferenciju za novinare nakon poraza u dublu sa bratom Markom, dovoljno je rekla.

33Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Sat Aug 01, 2009 12:35 am

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

i vise nego zanimljiv tekst

34Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Sat Aug 01, 2009 12:36 am

..tica..

..tica..
Mod
Mod

mhm...lepo je odgovorio da bi svima onima koji su nesto pricali o tome,zapusio usta...Very Happy

35Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Sat Aug 01, 2009 12:43 am

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

ma super se on snalazi u odgovorima i svemu... takav i treba da bude

36Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Sat Aug 01, 2009 2:25 am

..tica..

..tica..
Mod
Mod

01.08.2009.

PRESS

Lumperajka Nikoline i Noleta
Nikolina Pišek: Đoković i ja smo se zajedno zabavljali na istoj žurki u Umagu. Nismo u vezi, on je veoma simpatičan, ali ja imam dečka

Novak Đoković osvojio je srca brojnih hrvatskih hostesa na teniskom turniru u Umagu, a kako piše hrvatska štampa, Noletu nije odolela ni Nikolina Pišek. Priču o varnicama između atraktivne voditeljke „Operacije Trijumf" i najboljeg srpskog tenisera potpiruje činjenica da su viđeni preksinoć kako se zabavljaju u VIP delu kluba „Džoni Vu" u ovom istarskom gradiću.

Nikolina u izjavi za Press ne poriče da je bila u društvu Novaka Đokovića, ali demantuje navode o ljubavi sa srpskim teniskim asom.
- Ja i Novak u vezi?! Bože sačuvaj! Spajali su me sa toliko ljudi da je to postalo smešno. Upravo idem kod svog dečka u Šibenik - kaže Nikolina, i dodaje: - Upoznala sam Noleta, veoma je simpatičan dečko. Mada, ne mogu da imam neko posebno mišljenje o njemu budući da čoveka poznajem tek nekoliko sati i da smo bili u velikom društvu. Nismo se zabavljali sami, sa nama su bili i sportski novinari, kao i Milan Kalinić sa suprugom. Odlično smo se proveli na toj žurki.
Nikolina Pišek trebalo je da tokom umaškog teniskog turnira vodi izbor za Mis hostesa, ali je u poslednji čas zamenjena, jer je uvredila jednog od najboljih svetskih sudija.
- Glavni sudija ovog meča je Mohamed Lahjani. On dolazi iz Švedske, što i sami možete da zaključite iz njegovog imena - najavila je Nikolina jedan od mečeva, a da bi sudija to razumeo, rečenicu je izgovorila i na engleskom!
Pišekova za Press nije želela da otkrije pravi razlog odustajanja od ovog voditeljskog angažmana.
- Izrazila sam svoj nezadovoljstvo i rekla da ne želim da to radim. Nije se desilo ništa dramatično, nije bilo nikakve svađe - kaže voditeljka.


Sto kazu neki u komentarima,ko da smo mi odmah pomisili da joj je on decko...mislim...no comment...

37Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Sun Aug 02, 2009 1:53 am

..tica..

..tica..
Mod
Mod

Nole uživao u Savudriji igrajući golf!
Datum: 01.08.2009. | Novak Djoković Zvanični Sajt



Novak Đoković bio je glavna zvezda otvaranja Kempinski Golf Adriatica u Savudriji, prvog takmičarskog golf igrališta sa 18 rupa na hrvatskoj obali.

Igralište je dužine 6360 m, prilagođeno za golfere svih nivoa i nalazi se na odličnoj poziciji, s pogledom na Savudrijsku uvalu, a s obzirom na klimu golf će se moći igrati 365 dana u godini.

- To će privući oko 180.000 potencijalnih igrača iz Italije, Austrije, Njemačke, Mađarske, Slovenije i Hrvatske koji zimi nemaju gde igrati - istaknuo je Dušan Del Negro, direktor Kempinski Golf Adriatica.

Novak Đoković, čiji je golferski hendikep između 10 i 15, istaknuo je lepotu igrališta.

- Sigurno ću pokušati doći ponovno - rekao je Novak i onda upozorio okupljenje fotoreportere da se radi lične sigurnosti udalje.

- Sa mnom je to pitanje života - našalio se Novak na svoj račun iako je kasnije pokazao zavidno umeće.

Izvor: www.jutarnji.hr

38Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Mon Aug 03, 2009 7:49 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

Žene vole moćne muškarce
Autor: E.B. | Foto:24sata.hr | 03.08.2009. - 05:00
Četvrti teniser sveta, Novak Đoković najveća je zvezda ATP turnira u Umagu gde se oseća kao kod kuće. Đoković je u hrvatskom primorskom gradiću u centru pažnje, a u intervjuu za „Jutarnji list” Novak je pričao o porodici, uspehu, nošenju sa slavom…

Đokovićeva teniska priča slična je pričama svih hrvatskih igrača, piše „Jutarnji list”. Inicijalna ideja došla je od deteta, a onda su se uključili roditelji, prvenstveno očevi, kad su stvari postale ozbiljne. Oni su bili ti koji su donosili važne odluke. Tako je bilo s Goranom Ivaniševićem, tako je bilo s Ivanom Ljubičićem i Mariom Ančićem.
- Da nije bilo mog oca i njegovog stava, danas ne bih bio u ovoj poziciji - priča Novak. Otac Srđan je znao kad i koji potez povući, poslušao je savet Novakovog trenera Jelene Genčić i poslao ga u akademiju Nikole Pilića. U početku Đokovići nisu imali „novca na bacanje”, pazilo se na svaki dinar. Kad su stigli rezultati, kad je svima postalo jasno o kakvom se potencijalu radi, sve je postalo lakše. Menadžeri su dolazili sa svih strana nudeći milione za Novaka. Đokovići danas vode vrlo uspešan posao u tenisu, baziran na Novakovim uspesima. Nole je na terenu i pravi šoumen, a u Umag je ove godine došao i zaigrao samo u paru s mlađim bratom Markom (17). Nole je u Umagu napunio baterije, noću se zabavljao, bio glavna meta ženske populacije, danju se pripremao za leto na vrućem američkom betonu.

Zašto ste izabrali baš Umag od svih mesta na svetu na koja ste mogli da odete?
- Pre svega zbog toga što se lepo osećam. Jako je važno kad negde dođete u goste da vas svi poštuju i da se lepo ponašaju prema vama. Ovo je jedan od tradicionalnih i retkih razdoblja u godini kad se moja cela uža i šira porodica okupi i provodi vreme zajedno.

Spomenuli ste porodicu. Osećate li se povlašćeno, s obzirom na to da ste jedan od retkih tenisera koga porodica prati gotovo svuda?
- Vezan sam emotivno za porodicu. To je, na kraju krajeva, svrha života. Imati porodicu, ljude koji će do kraja života biti s vama, uz vas. Naravno, postoje i trenuci kad želim da budem sam, jer sam odrastao. Hvala Bogu, oni znaju da prepoznaju kad mi je podrška potrebna i imaju mogućnost da budu sa mnom kad god je to potrebno.


Osećate li promene unutar sebe i oko sebe otkako ste u zadnje dve godine postali deo svetskog teniskog vrha?
- Naravno da osećam. Mislim da se sve previše brzo dogodilo za mene. Što u profesionalnom, što u privatnom životu, dosta sam pažnje privukao na sebe. Nije u pitanju bio samo tenis, radio sam i neke stvari sa strane, kao što su one imitacije. Ljubitelje tenisa i ljude u sportu je to zainteresovalo.

To ne mora biti loše ako naučite da se nosite sa tim?
- Upravo je to dobra rečenica: s tim se treba nositi i ukoliko to radite na dobar način, možete da postignete ravnotežu u poslovnom i privatnom Asocijacije Umag?
- Zabava.
Tenis?
- Broj 1.
Novac?
- Materija.
Federer?
- Kolega.
Melburn?
- Grend slem titula.
Kopaonik?
- Posebno mesto.
Vera?
- Treba uvek da bude prisutna
Politika?
- Sastavni deo života svake osobe na ovoj planeti.
Hrvati?
- Prijatelji.
Narodnjaci?
- Uf, šta me asocira na to? Alkohol.

životu. To je ono čemu težim.

Koliko vam smeta loša strana popularnosti, izmišljene priče?
- Mediji su sastavni deo života svakog, iole uspešnog čoveka. Onaj ko to shvati na vreme, bolje će se snaći. Ja sam to na vreme znao. Nažalost, na ovim našim prostorima privatni život je zanimljiviji od profesionalnog, ali i to treba da prihvatiš kao deo karijere. Dokle god si uspešan, s takvim stvarima moraš da se pomiriš.

Možete li mirno prošetati Beogradom, izaći gde poželite, a da to nisu isključivo VIP prostori?
- Svako ima slobodu da radi šta hoće. Ne želim da kažem da nemam tu slobodu. Naravno da mogu da prošetam bilo gde. Stvar je u tome što onda nemam privatnost, ljudi posmatraju svaki moj korak, gledaju kako se ponašam, šta sam obukao i to onda prelazi neku normalnu granicu. Ako želim da se prošetam, odem na večeru, onda to radim zato da bih se lepo osećao, opustio i zabavio, da radim nešto što svi rade. Nisam vanzemaljac zato što sam uspešan sportista.

Osećate li se moćno? Osećate li da ste u poziciji da možete da uradite neke stvari koje drugi ljudi ne mogu?
- Svaki muškarac teži ka tome da bude moćan, da bude uspešan. Mislim da žene vole isključivo takve muškarce. Taj osećaj, kad pobedite, kad osvojite turnir, ništa ne može da zameni. Onda si ispunjen i znaš da si obavio posao do kraja.

Golf me opušta
Mnogi teniseri igraju rekreativno golf, jer su pokreti slični, a Henman i Nadal su među najboljima, kaže Đoković.
- Igram već nekoliko godina. Počeo sam s hendikepom iznad 20, danas sam između 10 i 15. Obično igram dok sam na nekom turniru, jer su često teniski klubovi blizu golf terena. Za 18 rupa potrebna su četiri sata, a to je previše. Zato obično odigram devet. To je sjajan sport. Aktivan si, u prirodi. Golf me opušta. Naravno, znam i da pobesnim kad promašim neki udarac - kaže Nole koji je juče otvorio golf terene hotela „Kampinski” kod Umaga.

39Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Tue Aug 04, 2009 9:52 am

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Ova Nikolina me nervira!! Neke clanke sam citala u novinama...super su!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

40Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Mon Aug 10, 2009 1:28 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Nije bas iz novina, al sam ovde postavila...


Noletov dnevnik iz Montreala (Prvi deo)!
Datum: 09.08.2009. | Novak Djoković Zvanični Sajt

Iz novina.... - Page 2 2h6dnxl

Zdravo svima,

Nisam vam dugo pisao, tako da ću ovom izdanju dnevnika posvetiti više vremena i teksta! Imam mnogo toga da vam napišem i prenesem, tako da ću pisati iz dva dela!

Pre nego što počnem da pišem o odmoru i kako sam proveo poslednjih 4-5 nedelja, želim da se osvrnem na prvi deo sezone.

Ukratko, neuspešna odbrana titule u Australiji, pa fenomenalni rezultati u periodu od Majamija do Pariza i onda prilično turbulentna sezona na travi... Bilo je prisutno dosta oscilacija kako na terenu, tako i van njega, ali sve je to deo karijere profesionalnog tenisera i važno je izvući pouke i nastaviti uzdignute glave! Tenis je surov sport iz razloga što morate biti spremni na činjenicu da postoji mogućnost da gubite meč na gotovo svakom turniru na kojem učestvujete. To je velika mentalna borba iz koje treba izaći motivisan za naredne izazove.

Kako sam vaspitan da učim iz sopstvenih i tuđih grešaka i sagledavam pozitivnu stranu doživljenog, tako želim da izdvojim Srbija Open titulu, koja mi je značila iz više razloga! Elem,najvažnija je slika Beograda i Srbije koja je obišla svet i predstavila veliki uspeh turnira, organizacije, države, ljudi koji su na najlepši način podržali nedelju tenisa! Ovom prilikom bih se još jednom zahvalio svim volonterima, ljudima koji su imali dobru volju da turnir doživi procvat i da gosti koji su učestvovali na turniru i koji su došli da uživaju gledajući, otputuju iz naše zemlje zadovoljni i srećni! S obzirom da nam je bila prva godina organizacije teniskog turnira, primarni cilj nam je bio da se lepe priče i dobar glas šire u teniskom svetu!

Po mom postturnirskom iskustvu sa ljudima mogu da tvrdim da smo i više nego uspeli u tome i sada konkurišemo za organizaciju više kategorije turnira u narednim godinama.

E sada ide onaj zanimljiviji deo dnevnika :-)

Imao sam dve nedelje odmora, što je verovatno najduži period bez teniskih obaveza u sredini sezone od kada se bavim profesionalnim tenisom! Prvi deo odmora sam proveo sa devojkom Jelenom obilazeći mnoga zanimljiva mesta na Azurnoj obali. Bilo je to poprilično aktivnih 7-10 dana, jer smo obilazili mnoga primorska mesta i uživali u letnjoj idili.

Izdvojiću neka od najzanimljivih mesta:

Portofino (Italija) - Lepo, romantično mesto, ali isuviše malo da bi se ostalo više od par dana! Idealno za posetu brodom ili jahtom, jer mesta koja ga okružuju su puna diskretnih i privlačnih uvala, gde možete provesti dan kupajući i sunčajuci se...

Kan (Francuska) - Kao primorski grad, privlači turiste zbog svojih dugih peščanih plaža, ali i istorijskih građevina i uskih ulica. Osim toga, Kan je verovatno najpoznatiji u svetu po filmskom festivalu. Uspeli smo Jelena i ja da se organizujemo i da posetimo ovaj grad za vreme festivala. Tačnije, bili smo na žurci koja je bila organizovana za Holivudske zvezde u jednom od najpopularnijih noćnih klubova koji se nalazi na plaži. Sreli smo Anđelinu Džoli, Breda Pita, Kventina Tarantina i ostale... Nismo dugo ostali, jer nisu puštali narodnjake, pa smo demonstrativno otišli Smile

Saint Tropez (Francuska) - Mesto koje je dobro poznato (posebno leti) po svom stilu života na "visokoj nozi" sa bogatim društvom, luksuznim hotelima i jahtama, dobrim zabavama. Moje mišljenje je da je grad zanimljiv, pun mladih ljudi, gostoprimstvo na visokom nivou i opravdano zaslužuje dobar glas koji ga prati.

Na kraju naravno Monako, naša omiljena destinacija i kuća. Udomili smo se i zaista se prijatno osećamo u našem carobnom gradu.

Eh da, sva mesta smo obilazili kolima, a ne jahtom, kako su preneli naši "dobro obavešteni" mediji Smile

Otputovao sam za Beograd na par dana da obavim sve zdravstvene preglede koje radim na svakih par meseci. Uzgred sam dobio poziv da imam tu čast da uz nekoliko vrhunskih sportista iz naše zemlje zatvorim Univerzijadu! Bilo je veličanstveno iskustvo pre svega zato što sam bio među svojim kolegama sportistima i video srećne izraze na njihovim licima, što znači da je Srbija uspela da ostvari uspeh u organizaciji ovog događaja. A to veče svi studenti su bili na splavu Freestayler i do duboko u noć se igralo, pevalo, slavilo... Kako i ne bi kada Beograd ima najluđi i najzanimljiviji noćni život u Evropi!

Za kraj prvog dela bih želeo da najiskrenije čestitam našim zlatnim vaterpolistima i mladim košarkašima, Miloradu Čaviću i Nađi Higl.

Vaterpoliste smo uživo pratili iz Umaga protiv Hrvatske i slavili njihov veliki podvig. Naravno, nismo hteli da pratimo sa kopna i eventualno uđemo u raspravu sa našim suparnicima zbog navijanja, pa smo gledali na brodu! Posle velike pobede smo krenuli da se deremo, skačemo i davimo na otvorenom moru! Smile

Za finalnu utakmicu nismo imali prenos, pa smo morali da budemo na direktnoj telefonskoj liniji. Vrištanje nije izostalo kada smo dali poslednji peterac. I onda slavlje u ime vaterpolista se nastavilo do duboko u noć sa vaterpolo loptom na sred stola! Smile

Čavketa smo gledali kada je osvojio zlato i to superiorno pobedio! Krivo nam je bilo da je izgubio na isti način od Felpsa kao u Pekingu na 100m, ali biće dana za megdana! Svaka čast majstore i mogao bi da pozoveš na kaficu u novi stan. Wink

Definitivno najveće iznenađenje je Nađa Higl, koja će nam sigurno još mnogo medalja doneti!

Nažalost, košarkase nisam mogao nigde uživo da ispratim, ali im čestitam još jednom sa nadom da će i naši seniori obradovati na narednom EP u Poljskoj!

Srbija - zemlja svetskih šampiona! Video sam doček koji su im priredili u Beogradu i naježio sam se koliko je dobro bilo! Apsolutno zasluženo i sve najbolje, da nam se vraćaju sa još medalja i titula!

Pozdrav iz Montreala!

P.S. U drugom delu dnevnika ću pisati kako su protekle pripreme, a i čeka vas snimak iznenađenja iz tog perioda! Smile

Kraj 1 dela

41Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Mon Aug 10, 2009 3:26 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

WoW...bas mi se svidja.....kad ce 2. deo??

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

42Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Tue Aug 11, 2009 1:29 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Tennis_queen wrote:WoW...bas mi se svidja.....kad ce 2. deo??

Ne znam... ali kad napise postavicemo... Smile

43Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Tue Aug 11, 2009 1:29 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Kako je proticao odmor Đokovića u Umagu?
Nole ne može bez Nataše
Utorak - 11.08.2009.

Iz novina.... - Page 2 2knb82

Kako se odmarao naš najbolji teniser Novak Đoković u Umagu? To otprilike znamo, s obzirom na to da se Nole već obraćao javnosti, ističući kako već šest godina s porodicom letuje u Hrvatskoj i kako uživa.

Ali, u intervjuu za Hrvatsku televiziju (HRT), Srbin nije pričao samo o odmoru, već i o malo škakljivijim temama - na primer - devojkama... Sam intervju Nole je počeo pesmom, ni manje ni više nego stihovima:
„Sa devojkom si bio, juče sam videla te slučajno, isti ko i uvek, jednu za drugom pališ uporno...“
Ko ne zna - reč je o stihovima pesme „Nikotin“ Nataše Bekvalac, iste one Nataše Bekvalac sa kojim su Noleta spajali naši mediji. To je primetila i novinarka HRT-a, pa je pitala Srbina da li sluša Natašinu muziku...

- A odmah smo krenuli sa provokacijama... Neka, neka... Da, volim njenu muziku - odgovorio je Nole.
Došlo se, onda, u razgovoru do lepih hostesa i pitanja da li je Đokoviću neka zapala za oko?
- Pa sigurno da jeste... - počeo je Nole.
- Ali, koliko ja znam, ti imaš devojku - upitala je novinarka.
- Još sam mlad i ako imam devojku, to ne znači da moram da zatvorim oči... Nemojte sad to pogrešno da prenosite gledaocima. Imam devojku, srećan sam u vezi, ali to ne znači da ne smem da gledam - kaže Nole.
A na pitanje kako treba da izgleda žena njegovog života, Đoković je, posle uvodne kurtoazije, dao srpski odgovor. Realno, 100 odsto je u pravu, a to su potvrdile i njegove brojne obožavateljke koje su na njegovom sajtu rekle da je car, kralj, majstor i sve ostalo...
- Po meni - žena treba da bude jakog karaktera i ambiciozna, ne volim žene koje se prepuštaju... Naravno, žena treba da se posle braka prepusti porodici i svom muškarcu, koji treba da bude glava kuće, porodice, da vodi glavnu stvar kad su posao i finansije u pitanju - a majka da bude brižna i puna ljubavi - reči su Đokovića.

44Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Tue Aug 11, 2009 3:58 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

^^ ovo je text uzet iz intervjua koji je dao dok je bio u Umagu...pa sad od toga prave frku...xSS

45Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 2:21 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Novak Đoković u donjem vešu (video)
desk - 12. avgust 2009. u 06.39

Najbolji srpski teniser prošetao je pistom na modnoj reviji u Montrealu.

Igrači ATP Masters turnira koji se ove godine igra u Kanadi, bili su zvezde večeri na modnoj reviji dizajnera Iva Žana Lakasea. Iako su se ostali igrači snašli veoma dobro u svojim ulogama, „maneken večeri” na „Noći mode za igrače” bio je Novak Đoković.

Svileni ogrtač ispod kojeg se nalazi samo donji veš "by" Novak:



Svečanom događaju prisustvovali su Vilfrid Conga, Endi Marej i Fernando Verdasko, a nakon revije priređen je koktel za sve igrače.

https://www.youtube.com/watch?v=jdUg8-vAdeY&eurl=http%3A%2F%2Fwww3%2Eserbiancafe%2Ecom%2Flat%2Fvesti%2F5%2F64315%2Fnovak%2Ddjokovic%2Du%2Ddonjem%2Dvesu%2Dvideo%2Ehtml&feature=player_embedded

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

46Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 3:15 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

hocete i slike da postavim???da malo parite oci...Very Happy

47Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 8:38 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

NARAVNOOO!!!!!! POSTAVLJAJ!!!!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

48Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 8:42 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

a samo sto sam usla na forum da ih postavim,i ti odgovaras na post...heheheh Very Happy
pa evo vam...Very Happy parite ociii...Very Happy
Iz novina.... - Page 2 Eq89hl
Iz novina.... - Page 2 24mbwwk

49Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 8:52 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

AAAAAAAAAAAAAAAAA TICO CARICEEEEEEEEEEE!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAA

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

50Iz novina.... - Page 2 Empty Re: Iz novina.... Wed Aug 12, 2009 8:54 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

znam,znam..moja je bila jos explozivnije reakcija...Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum