Novak Djokovic forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Novak Djokovic forum

You are not connected. Please login or register

Wimbledon 2009

+2
*SlAdjAnA*
Tennis_queen
6 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 3 of 4]

51Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Wed Jul 01, 2009 5:12 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Bezveze.... Wimbledon 2009 - Page 3 745273

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

52Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Thu Jul 02, 2009 12:56 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

bas ga ne volite... ja sam indiferentna Smile

53Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Thu Jul 02, 2009 1:03 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Ne,ja ga 'volim' ali navijala sam za hrvata....nzm zasto....

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

54Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Thu Jul 02, 2009 1:13 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

Ko zna... ako ti ne znas... Smile I ja sam malo navijala za Karlovica Smile

55Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Thu Jul 02, 2009 1:24 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

VIMBLDON: Zimonjić "poslednji Mohikanac"
Sreda, 1. jul 2009. 23:59

Wimbledon 2009 - Page 3 34odm46

Kada se prošle godine broj srpskih predstavnika na Vimbldonu sveo na jedinicu, bio je to Nenad Zimonjić. Tako je i sada.

Tridesettrogodišnji Zimonjić i nepune četiri godine stariji Danijel Nestor, u četvrtak će se za plasman u finale boriti sa Amerikancima Džejmsom Blejkom i Mardijem Fišom.

Zimonjić i Nestor su drugi favoriti turnira, dok Blejk i Fiš nisu bili postavljeni za nosioce. Veliko je pitanje da li bi njih dvojica dogurala ovako daleko, da Blejk nije eliminisan već u prvom kolu singla.

Ipak, oni su već na startu pobedili treće nosioce, Dluhija i Paesa, rezultatom 3:0, a u naredna tri meča ispustili su samo jedan set, što znači da su vrlo ozbiljan tim.

Srpsko-kanadski par nalazi se na dva koraka od odbrane trona. Zimonjić i Nestor takođe su u vrhunskoj formi i jedini set izgubili su u meču drugog kola sa Kendrikom i Kverijem.

Meč Zimonjić, Nestor - Blejk, Fiš biće odigran na Centralnom terenu, po završetku polufinala teniserki u kojima će se od 14 časova sastati Jelena Dementijeva - Serena Vilijams i Dinara Safina - Venus Vilijams.

Drugo polufinale dublova, Bob i Majk Brajan - Vesli Mudi, Dik Norman, kreće u 14 časova na terenu broj 1.


(MONDO)



Srecno!

56Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Thu Jul 02, 2009 1:55 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Vimbldonski šampioni o završnici dubla
Zimonjić: Sve zavisi od nas
Autor: Z. K. | Foto:FoNet | 02.07.2009. - 05:00

Nenad Zimonjić i Danijel Nestor su na odličnom putu da odbrane pehar na Vimbldonu koji su osvojili prošle godine na zaista impresivan način. Srpsko-kanadski tandem će igrati u polufinalu i nedostaje im samo korak da bi rezervisali još jedan veliki dvoboj na centralnom terenu travnatog kompleksa u Londonu.

Wimbledon 2009 - Page 3 V46q3c

Zimonjić i Nestor su ove sezone u sjajnoj formi, a sve su pretpostavke da će najveću prepreku na putu do novog trofeja imati u starim rivalima, braći Brajen.
- Ne opterećujemo se time ko će proći dalje iz druge polovine žreba. Braća Brajen su svakako favoriti, prvi su nosioci. Ko god da bude sa druge strane mreže, imaćemo težak meč, kako u polufinalu tako i u eventualnom finalu - poručio je Nenad Zimonjić.
U meču za finale, Zimonjić i Nestor igraju protiv Amerikanaca Džejmsa Blejka i Mardija Fiša koji su pobedili Šveđanina Simona Aspelina i Australijanca Pola Hanlija sa 7:6, 6:4, 7:6.
- Od Aspelina i Hanlija smo nedavno izgubili u Kvinsu, na travi, tako da nije loše što ne igramo protiv njih. S druge strane, protiv Fiša i Blejka je uvek bilo tesno, ali još nismo izgubili. Ne bih da prognoziram, znamo da sve zavisi isključivo od naše igre. Ako imamo loš dan, može i mnogo slabiji par da nas pobedi - poručio je Zimonjić.

57Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Thu Jul 02, 2009 2:03 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

VIMBLDON: Marej i Rodik za finale
Sreda, 1. jul 2009. 21:25

Britanac Endi Marej i Amerikanac Endi Rodik u petak će se sastati u drugom polufinalu Vimbldona 2009.

Marej se prvi put u karijeri plasirao među četiri najbolja tenisera na "svom" terenu, pošto je u četvrtfinalu zaustavio povratnika na veliku scenu, Španca Huana Karlosa Ferera - 7:5, 6:3, 6:2.

Mladi Škotlanđanin je pred punim tribinama Centralnog terena lako nadigrao Ferera i tako domaćoj publici sačuvao nadu da bi mogla da se raduje prvoj tituli Vimbldona u singlu posle 73 godine.

Ferero je imao određene šanse u prvom setu, u kojem je izgubio servis gem pri rezultatu 5:6. U drugom je poveo sa 3:1, ali je do kraja meča osvojio samo dva, a Marej 11 gemova.

Rodik je u sredu uveče, posle pet setova žestoke borbe, izašao kao pobednik iz duela sa Australijancem Lejtonom Hjuitom - 6:3, 6:7 (10:12), 7:6 (7:1), 4:6, 6:4.

Rodik je 2004. i 2005. gubio u finalima od Rodžera Federera i ovo mu je najveći uspeh na Vimbldonu od tih dana.

(MONDO)

58Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Thu Jul 02, 2009 2:21 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

SUGAVI MAREJ!!!! NAPRED RODIK!!! Wimbledon 2009 - Page 3 366239

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

59Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Thu Jul 02, 2009 10:34 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Federer na Hasa, a Marej na Rodika u polufinalu Vimbldona

Rodžer Federer postao je prvi polufinalista i igraće protiv Nemca Tomija Hasa, dok domaći teniser Endi Marej za ulazak u finale Vimbldona treba još da savlada Amerikanca Endija Rodika




Švajcarski teniser Rodžer Federer plasirao se danas u polufinale Vimbldona, pošto je u četvrtfinalu savladao Hrvata Ivu Karlovića sa 3:0, po setovima 6:3, 7:5, 7:6 (7:5).

Federer, koji je postavljen za drugog nosioca na turniru, u polufinalu će igrati protiv i Nemca Tomija Hasa, koji je sa 3:1 bio bolji od Novaka Đokovića.

Švajcarski teniser je u dosadašnjoj karijeri osvojio pet titula u singlu na Vimbldonu, a ako ponovo trijumfuje, to će biti njegov 15. i rekordni Gred slem koji je jedan teniser osvojio u istoriji.

Britanac Endi Marej prvi put u karijeri plasirao se u polufinale Gren slem turnira u Vimbldonu, pošto je danas u četvrtfinalnom meču savladao Španca Huana Karlosa Ferera rezultatom 3:0, po setovima 7:5, 6:3, 6:2.

Pred prepunim tribinama centralnog terena Marej je dosta lako nadigrao Ferera i tako sačuvao nade domaće publike da bi mogao da postane prvi Britanac koji će osvojiti titulu na Vimbldonu posle 73 godine.

Najveća borba vođena je u prvom setu, koji je Marej rešio brejkom u 12. gemu. Nakon toga je Španac ozbiljno zapretio kada je u drugom setu poveo 3:1, ali je usledio period izvanredne igre Mareja, koji je nanizao pet gemova i poveo 2:0. Posle toga, treći set je bio gotovo formalnost, jer se Ferer praktično predao.

Marej će u polufinalu igrati protiv Amrikanca Endija Rodika koji je u najboljem meču dana, posle četiri sata borbe savladao Australijanca Lejtona Hjuita sa 3:2, po setovima 6:3, 6:7 (10:12), 7:6 (7:1), 4:6, 6:4 .

Turnir na Vimbldonu igra se za ukupni nagradni fond od 12.550.000 funti.
Rezultati:
Endi Marej - Huan Karlos Ferero 7:5, 6:3, 6:2
Rodžer Federer - Ivo Karlović 6:3, 7:5, 7:6
Novak Đoković - Tomi Has 5:7, 6:7, 6:4, 3:6
Endi Rodik - Lejton Hjuit 6:3, 6:7, 7:6, 4:6, 6:4

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

60Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Fri Jul 03, 2009 1:20 am

..tica..

..tica..
Mod
Mod

Nenad Zimonjic i Danijel Nestor su pobedili Mardija Fisa i Dzejmsa Blejka...Very Happy
u finalu igraju protiv brace Brajan...
srecno momci...Very Happy Very Happy Very Happy


evo i kompletan clanak...
Sjajni Zimonjić i Nestor u finalu!
Autor: Blic online | 02.07.2009. - 22:05


Nenad Zimonjić i Danijel Nestor su uspeli da stignu na korak od odbrane titule na Vimbldonu nakon fantastičnog, maratonskog duela sa Mardijem Fišom i Džejmsom Blejkom i pobede posle velikog preokreta – 5:7, 3:6, 6:2, 7:6 (3), 10:8, za 3 časa i 28 minuta igre.

Očekivano težak meč bolje je počeo po američku kombinaciju, koja je stigla do prvog brejka u četvrtom gemu – 3:1. Zimonjić i Nestor su propustili priliku da se odmah vrate u ravnotežu, ali su to uspeli nešto kasnije, kada su uz brejk i siguran servis stigli do 4:4. Na žalost, aktuelnim šampionima to nije bilo dovoljno za preokret, jer su Blejk i Fiš u samoj završnici ponovo uspeli da prelome rezultat i stignu do prvog seta posle 41. minuta igre – 7:5 i 1:0 za Amerikance.


Još čvršća borba je viđena u drugom setu, koji je posle niza uzbuđenja rešen u osmom gemu. Danijel Nestor je ispustio servis dvostrukom servis greškom za 5:3, što je bilo sasvim dovoljno da Fiš i Blejk ipak neočekivano sigurno povedu sa 2:0.

Konačno, posle muke na startu trećeg dela, inicijativu je preuzeo drugi dubl planete. Nekoliko sjajnih reakcija Nestora i Zimonjića na mreži doneli su brejk za 4:2 i uveli meč u period njihove potpune dominacije. Serija je produžena do ekspresnih 6:2 i 2:1 u setovima.
Kanađanin je podigao nivo svog servisa, Blejkov početni udarac je bio nešto slabiji, a nekoliko loptica koje su išle pravo u telo igračima sa druge strane mreže su dodatno zagrejale atmosferu na prilično vrućoj vimbldonskoj travi. Za prve dve je zaslužan Zimonjić, kome nešto kasnije Blejk nije ostao dužan.
Fantastičan tenis nije doneo ni jedan brejk u četvrtom setu, koji je rešen tek posle taj-brejka. Rođeni Beograđani su ključnu prednost stekli pri rezultatu 4:3, koju je sjajnim servisom cementirao Zimonjić – 6:3. To je uz novi mini-brejk bilo sasvim dovoljno za izjednačenje u setovima – 2:2!

Odlučujući set je najavljivao veće probleme sa servisom samo na startu. Ipak, publika je razmene gledala sve do 17. gema! Zimonjić i Nestor su četiri puta servirali za ostanak na Vimbldonu, izrdržali su pritisak, imali su dve brejk lopte pri rezultatu 7:7, a zatim još jednu dva gema kasnije. Nju su iskoristili, a onda je jedini preostali predstavnik Srbije na terenima "Ol Ingland klaba" servirao za plasman u finale.

Iako su Amerikanci imali 15:30, nisu uspeli da ribrejkuju, a Zimonjić i Nestor su završili posao i stigli finala u kome ih čekaju braća Majk i Bob Brajan. Prvi favoriti su ranije danas bez izgubljenog seta savladali Veslija Mudija i Dika Normana – 7:6 (4), 7:6 (3), 6:4. Finale se igra u subotu.

61Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Fri Jul 03, 2009 3:15 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Kako je to bio dobar mec! Znaci odusevljena sam! 3 i po sata je trajao! Prelep tenis su odigrali...

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

62Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Fri Jul 03, 2009 7:46 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

slazem se Smile

63Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Fri Jul 03, 2009 8:13 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Videcemo sta ce biti u finalu...mada brane titulu...

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

64Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Fri Jul 03, 2009 8:54 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

RODIK POBEDIO MAREJA!!!! JEEEEEEEEEEEE

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

65Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Sat Jul 04, 2009 1:32 am

..tica..

..tica..
Mod
Mod

Karte za Mareja po ceni od 10.000 funti!
Autor: Blic online, FoNet | Foto:FoNet/AP, Reuters | 03.07.2009. - 13:39
"Marejmanija" koja je zahvatila Britaniju zaslužna je za vrtoglavi rast cena karata za finale Vilmbldona, tako da su već danas karte kod preprodavaca 8,5 hiljada funti. Telegraf navodi da su neki Britanci spremni da izdvoje čak i 10.000 funti da bi navijali za britanskog predstavnika.

Prodaja karata na crno, kako prenose izveštači, moguća je zahvaljujući eliti među posetiocima - onima koji imaju stalna mesta na tribinama.


Od 15 hiljada mesta na Centralnom terenu, 2.300 posetilaca ima stalne propusnice.
"Zahvaljujući onima koji imaju stalna mesta možemo da ulazimo u projekte kao što je krov na Centralnom terenu. Zauzvrat, fer je dopustiti im da trguju kartama ako to žele. Te karte u svakom slučaju završe u rukama fanatičnih zaljubljenika u tenis", saopštio je portparol organizatora.


Svakih pet godina prodaju se stalne karte kako bi se prikupila sredstva za kapitalne investicije. Poslednji krug je bio 2006. i na njemu je zarađeno čak 46 miliona funti. prenele su agencije.
Svaka petogodišnja karta košta 23.150 funti. Za taj iznos kupac dobije po jednu kartu na Centralnom terenu za svaki dan turnira, ulaz u salon ("lounge") gde se druže sretnici sa stalnim kartama i naravno, mogućnost dalje preprodaje karata.

ccccc...ovo nije normalno...za njega ni sto dinara ne bih dala..ali sta cemo...

66Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Sat Jul 04, 2009 1:38 am

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Uuuu ni ja! Msm ima se moze se....sta drugo reci...

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

67Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Sat Jul 04, 2009 2:17 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

To je nista drugo do kolektivna zaludjenost za Marejem

68Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Sat Jul 04, 2009 2:46 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Njime da budem zaludjena??? hahahaha pa NIKAD! A mozda ni tad! NOLEEEE!!! Wimbledon 2009 - Page 3 177131

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

69Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Sat Jul 04, 2009 5:04 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

Ziki i Nestor: Još braća za kraj
Petak, 3. jul 2009. 15:08

Nenad Zimonjić i Daniel Nestor opravdali su ulogu favorita na Vimbldonu i posle spektakularno osvojenog trofeja prošle godine, opet će biti u prilici da se bore za pehar.

Srpski i kanadski igrač su u maratonskom duelu u polufinalu nadigrali Džejmsa Blejka i Mardija Fiša (5:7, 3:6, 6:2, 7:6, 10:Cool i u završnici prestižnog turnira u Londonu protivnici će im biti najbolji par sveta, takođe Amerikanci, Bob i Majk Brajan.

Braća su u drugom polufinalnom meču savladali devete nosioce Veslija Mudija iz Južne Afrike i Belgijanca Dika Normana, rezultatom 3:0, po setovima 7:6, 7:6, 6:4.

"Biće to sjajna teniska predstava za navijače, ali i veoma važan duel za nas. Imaćemo mnogo motiva na poslednjem koraku odbrane titule, jer ih nikada nismo nadigrali u finalu gren slema. Brajani i mi se smenjujemo na vrhu liste najboljih dublova poslednjih godinu i po dana i to će sigurno doprineti da finalni duel bude još zanimljiviji. Mi smo svesni da su braća najbolji dubl poslednjih pet, šest godina i da će biti veoma teško dobiti ih. Ipak, nećemo se predati u sigurno zanimljivom finalu verovatno najboljeg turnira na svetu", izjavio je Daniel Nestor, koji je zahvaljujući prošlogodišnjoj pobedi u finalu sa Zimonjićem nad Jonasom Bjorkmanom i Kevinom Ulijeom postao tek četvrti teniser u novijoj teniskoj eri koji je osvojio sva četiri gren slem trofeja.



Nenad Zimonjić takođe silno motivisan dočekuje veliko vimbldonsko finale, iako je činjenica da će on i Nestor umorniji ući u tu borbu od svojih protivnika.

Naime, srpski i kanadski teniser su u polufinalu proveli tri i po sata na terenu, dok su braća Brajan savladali svoje protivnike posle samo dva sata igre.

"Imamo zaista veliki motiv u finalu, jer nikada nismo igrali protiv Boba i Majka i na travi. Ja sam se sa njima sreo na najbržoj podlozi u paru sa Fabrisom Santorom dva puta i oba meča smo izgubili. To je još jedan razlog zašto imamo veliku želju da ih nadigramo. Do sada smo protiv njih odigrali osam mečeva i imamo uspešniji skor - 5:3", izjavio je Zimonjić, koji je do sada u karijeri osvojio četiri gren slem trofeja - jedan u muškom dublu i tri u miksu.
Finale muškog dubla na ovogodišnjem Vimbldonu igra se u subotu na Centralnom terenu posle finalnog meča teniserki.

(MONDO, foto: Guliver/Getty images)

70Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Sat Jul 04, 2009 9:09 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

POBEDAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! ZIKI I NESTOR ODBRANILI TITULUUUUUU!!!! JEJEJEJEE Very Happy

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

71Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Sun Jul 05, 2009 2:11 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

4. jul 2009. | Izvor: B92
Zimonjić: "Neverovatan osećaj"

Srpski teniser Nenad Zimonjić bio je oduševljen nakon što je sa Danijelom Nestorom odbranio trofej na Vimbdlonu u konkurenciji parova.

Srpsko-kanadski dubl je u finalu savladao braću Boba i Majka Brajana sa 3:1, i tako ponovio uspeh iz prošle sezone. „Neverovatan je osećaj. Doći na, da tako kažem, sveto mesto u tenisu, na najveći turnir i videti svoje ime pored svih tih pobnednika i osvajača titula, i onda uspeti da odbranimo titulu. To je nešto što je malo njih uspelo da uradi.

Čovek koji je meni stvarno puno pomogao na samom početku karijere Robert Seguso, je uspeo to da uradi i drago mi je da sam ostvario istu stvar“, rekao je srpski teniser nakon duela.

Wimbledon 2009 - Page 3 28c1vnr

Zimonjiću je ovo bilo jubilarno, 50. finale i 29. titula u karijeri. Nenad je rekao da ne namerava da stane.

„Ovo je bilo moje jubilarno, 50. finale, i drago mi je da sam osvojio grend slem i sada kao otac. Drago mi je da to nije loše uticalo, štaviše, da je kraijera krenula nabolje.


Imam apsolutnu podršku i od supruge Mine i stvarno je prelep osećaj biti sa njima i podeliti to. Prošle godine su žene bile sa stomacima, ove godine smo decu držali u rukama, a sledeće godine bih voleo da trče po ovoj travi.“

Finalni meč igran je na dobro popunjenom centralnom terenu Vimbldona. Zimonjić kaže da je poseban osećaj igrati pred takvom publikom.
„Za svakog tenisera je san da igra na centralnom terenu Vimbldona. Videli ste kakva je atmosfera. Drago mi je da su naši ljubitečji tenisa imali prilike da gledaju meč zahvaljujući B92, da podele našu radost, kao i mnogi prijatelji i ostali članovi porodice. Normalno je da, kada se ulazi u meč, da postoji trema, ali posle određenog perioda meni je bilo uživanje“, rekao je srpski teniser.

Wimbledon 2009 - Page 3 34ybj9w

Nakon Vimldona srpsko-kanadsku kombinaciju očekuju nova iskušenja i US Open.

„Prošle godine smo imali fenomenalan uspeh nakon Vimbldona, ali smo onda igrali loše sve do završnog Mastersa. Mislim da ćemo ove godine malo spremnije dočekati sve to, da nećemo biti premoreni. Želeo bih da ove godine popravim najbolji plasman na US Openu, a to je četvrtfinale. Ove godine smo braću Brajan pobedili tri puta u finalima, imamo 3-1 protiv njih. To će nam dati malu prednost u narednim mečevima protiv njih“, rekao je Nenad Zimonjić.

Kanađanin Danijel Nestor bio je takođe oduševljen, iako mu je ovo peta gren slem titula u karijeri.

„Veliki uspeh, sjajno je vratiti se ovde i ponovo trijumfovati. Prva stvar koju sam primetio kada sam došao je naša imena na listi pobednika, sada će ona biti još jednom napisana i drago mi je zbog toga. Odigrali smo dobro od početka do kraja, odlično smo servirali, dorbno riternirali kada je bilo potrebno. Nenad je odigrao odlično i drago mi je što ćemo sledeće godine ponovo doći kao šampioni“, rekao je drugi član pobedničkog dubla.

72Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Sun Jul 05, 2009 6:08 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

CAREVI!!!!!!!!! Svaka im dalaaa! xD

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

73Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Sun Jul 05, 2009 9:00 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Federer usao u istoriju tenisa! Osvojio je 15. gren slem titulu! Savladao je(jedva) Rodika 3:2 u setovima...

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

74Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Sun Jul 05, 2009 9:03 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

gledala...nemam komentar...

75Wimbledon 2009 - Page 3 Empty Re: Wimbledon 2009 Sun Jul 05, 2009 9:09 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Ni ja....ja sam mislila da ce Fedi da ga oduva...a ono...

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum