Novak Djokovic forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Novak Djokovic forum

You are not connected. Please login or register

Ljubavni jadi i draga saveta....

+2
Nobody's girl
naopaka bajka
6 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Ljubavni jadi i draga saveta.... Wed Jul 01, 2009 1:28 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

Pa za sad je ovo zenski forum, i nadam se da nece tako ostati.... ali evo devojke ovde mozete pricati o svojim ljubavnim jadima, a ako vam zatreba neki bilo kakav savet tu sam ja.... najstariji i najdosadniji administrator na forumu... ali sa dosta dobre volje... i dosta iskustva... Smile Shoot then!

2Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Wed Jul 01, 2009 1:53 pm

Nobody's girl

Nobody's girl
Admin
Admin

Nervira me jedan majmun, kreten, stoka ruznaaaaa...sta da radim?? Sad

3Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Wed Jul 01, 2009 4:07 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

sacekaj ga,ponesi neku mocagu i lepo ga omlati ko vola u kupusu...heheheheh
salim se naravno...

4Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Wed Jul 01, 2009 4:10 pm

Nobody's girl

Nobody's girl
Admin
Admin

Vala da znas da hocu...mnogo me nervira

5Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Wed Jul 01, 2009 4:16 pm

Jowana-Nole

Jowana-Nole
Mod
Mod

AJoj strasno...Ja bolje da za sebe i ne pisem... Razz

6Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Wed Jul 01, 2009 5:31 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Ajde Joko....imamo vremena za tvoju pricu...

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

7Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Thu Jul 02, 2009 1:18 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

Jess ljubavi... kreni da ga ignorises... u zivac ces ga pogoditi... i tada ces krenuti da nerviras ti njega... a to je u svakom slucaju bolje nego da on nervira tebe!!!!!!!

8Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Thu Jul 02, 2009 1:55 pm

Nobody's girl

Nobody's girl
Admin
Admin

Pa nmg zato sto je ruzan a on misli da se on meni svidja...a ruzan je

E ovo nije jad ali to mi je naj drug, David...obb ga..znaci on mi je stvarno naj.... ima kosu mozda kao ja, dugu i stalno je vezuje u rep ali onaj muski, spusteni. Svira akusticnu gitaru i najvise volim kad mi svira i peva soldier of fortune, uvek mogu da placem

On je veeeeeeelika pricalica. Kada gubimo fizicko 9to se cesto desava) svi sednemo u zensku svlacionicu i brbljamo tj. on brblja XD i tako jedemo...najvise volim kad on odjenom pocne "E guys, guys, guys..."....jao bas je lud, a svakog zove u deminativu, npr. kad kaze "E Tamarice, Tamarice jel imas minu?" i tako sve redom pita XD

Jednom nije bio u skoli jer je otisao na koncert u BG i mi seli u svlacionicu i niko nista ne prica...svi poceli da pricamo kako je cudno bez njega kad ga nema da nam trtlja, samo vidis on dolazi i pocinje "jaoooo ljudi da vam ricam kako je bilo....".....stvarno je lud...obozavam ga

On sedi iza mene u skoli i ja se jednom okrenula a on mrtav 'ladan kaze "Tamarice ti si opaka i zla.", a ja kazem "Davide, kako si to zakljucio." on samo cuti. Ja razmisljam sta sad da mu kazem a on bas tad bio kupio nove patike i ja se setim "Jaooo Davide nisu ti original patike. Koliko si ih platio 1500 dinara?" samo on pocne "Jaoo, jesam rekao? Jesam rekao? jesam rekao da si zla i opaka?".....hahaha on mi je i najbolji drug i najbolja drugarica....obozavam da odem kod njega....soba mu je haos

A jednom kada smo isli pre podne, prvi cas nam je bilo fizicko, i ja sam bas nesto bila umorna i izdvojila se od svih. Ima jos jedna kao pregrada i tu jedan blok napravljen i ja sela na njega naslonila se i mrljavim nesto onaj sendvic, ali vise spavam. A David uvek kada izadje neka nova pesma on prebaci na fon pa nam svima pusta. I taj dan dosao i pocne "Jao Tamarice, jesi cula ovu novu pesmu znas kako je extra?", ja onako sva pospana kazem "Ajde bre Davide jbt vidis da spavam?", a on se naljuti "Dobro, dobro posle ces da me molis da ti pustim a ja necu hteti."...ja ono kao "Vazi, dogovorili smo se."....i posle na odmoru posto uvek sedim sa njim na klupici u dvoristu on navalio "A da ti pustim. Ajde please, samo da cujes...".....hahaha nenormalan je XD







A bas pre raspusta se nes naljutio na mene, ja misila da se salio....valjda vise nije ljut ali je sad na moru Sad

9Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Thu Jul 02, 2009 7:15 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

ne kapiram taj sto te nervira je david? ili si pricala o dve razlicite osobe?

10Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Thu Jul 02, 2009 8:19 pm

Nobody's girl

Nobody's girl
Admin
Admin

To su dve razlicite...nervira me Stevan a David mi je naj drug, i volim ga najvise na svetu...ozbiljno Very Happy

11Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 2:12 am

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

I ja sam imala takve drugove... a ovog kreni da Ignorises i bice extra videces Smile

12Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 2:04 pm

Nobody's girl

Nobody's girl
Admin
Admin

Uvek ga ignorisem ali me smara i po netu....on mene smara od 3. razreda

13Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 3:36 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Pa popricaj sa njim i kazi mu da prekine....

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

14Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 4:12 pm

Nobody's girl

Nobody's girl
Admin
Admin

Pa nmg sa njim da pricam...on mi salje neka pisma...ne znam vise sta da radim sa njim...ljuti se sto sam zvala neke decake na rodjendan a njega nisam..hahahaha...pa nisam luda da ga zovem

15Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 4:13 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

E pa onda ga trpi....salim se....oteraj ga u P.M. i zavrsi pricu!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

16Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 4:25 pm

Nobody's girl

Nobody's girl
Admin
Admin

Jao ljudi pa vi mislite da to nisam radila...on je budaaaaaaaaala i nikad me nece ostaviti na miru Sad

17Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 4:26 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Uzmi palicu i pokazi mu sta znas!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

18Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 6:30 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

kazi nekome da te nervira... nekom muskom starijem iz okoline mozda ce ta osoba imati resenje

19Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 6:32 pm

Nobody's girl

Nobody's girl
Admin
Admin

Pa mi svi misle da je zezanje..ja sam bas super sa jednim nastavnikom i nekad setam sa njim a ja kad mu kazem on se smeje...on mene obozava kaze da sam luuda i tako...stvarno je super ali on misli da je sala a mene nervira

20Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 6:40 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

pa ne znam... pokusaj nekako da te en nervira... prihvati to kao salu i prestani uopste da razmisljas o njemu....

21Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 7:04 pm

Nobody's girl

Nobody's girl
Admin
Admin

Ma on ima neke drugove ali majke mi su ruzni nisu ni malo lepi...i ja njemu kazem "pa lepsi je radic od tebe, on je kao secer" (to sam se zezala) i kao Jovan je kao euro krem...isto sam se salila a on kaze "A izmedju krema i secera ide palacinka, a ja sam cuo da ti volis palacinke."...znaci oooooomg....mrzim ga

22Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 7:17 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Hahahaha bas te je zeznuo! Pa nzm st ada ti kazem....sva moguca resenja smo ti rekle...

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

23Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 7:17 pm

Nobody's girl

Nobody's girl
Admin
Admin

on je debil na kvadrat

24Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 7:19 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Pa ti ga ispali na kubni!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

25Ljubavni jadi i draga saveta.... Empty Re: Ljubavni jadi i draga saveta.... Fri Jul 03, 2009 7:47 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

ma ti se njemu dopadas... to je to... Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum