Novak Djokovic forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Novak Djokovic forum

You are not connected. Please login or register

I teniseri su ljudi....

+4
*SlAdjAnA*
..tica..
Tennis_queen
naopaka bajka
8 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1I teniseri su ljudi.... Empty I teniseri su ljudi.... Sun Jun 28, 2009 3:57 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

U ovoj temi mozete napisati neke zanimljovsti o teniserima... ali o nekim situacija koje im bas i ne idu na cast ili kada su se ponasali netipicno za njih ili sport kojim se bave... ako imaju neki blam negde ili slicno.... To se moze ticati tenisera koji su zastupljeni na forumu... a moze i nekih drugih Smile

2I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Sun Jun 28, 2009 4:20 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

E ovo moze biti zanimljiva tema...ali ja nemam nista takvog sadrzaja...

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

3I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Sun Jun 28, 2009 6:21 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

heheheheh...tema je super...pokusacu nesto da iscackam na netu...ili ako se ja setim necega...Very Happy

4I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Sun Jun 28, 2009 6:58 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

Hvala! Ni sama ne znam kako mi je pala na pamet... istrazivacu i ja... Smile

5I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Sun Jun 28, 2009 8:57 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Nole: Ukakio sam se u gaće


Srpski teniser u intervjuu za TV CBS4 otkrio najveći blam iz svog detinjstva, kad je bio na školskom kampu


Srpski teniser Novak Đoković dao je izjavu za američku TV stanicu CBS4 i tako pokušao da ubedi planetu da nije arogantan, kako se pretpostavlja. Naime, zbog svog humora, karakterističnog za ljude sa ovih prostora, mladi Đoković često je kritikovan da je bahat, arogantan i krajnje bezobrazan.

- Svoju prvu zaradu potrošio sam na hranu za prijatelje, jer je ček bio dosta skroman, ali dovoljan da mi proslavimo. Imao sam 16 godina. Tada mi je idol bio Pit Sampras, koga pamtim iz vremena dok je na Vimbldonu kao pobednik držao pehar u rukama, a ja zamišljao da sam na njegovom mestu - započeo je svoju priču najbolji srpski teniser.

Sudeći po njegovom izgledu, mnogi bi se složili da Novak deluje neustrašivo, ali se ispod te pomalo grube spoljašnosti krije dečak koji se kao mali panično plašio zmija i paukova i u histeriji bežao od Tornja.

- Sećam se jedne užasne vožnje u Diznilendu za koju nikako nisam imao hrabrosti. U pitanju je bio Toranj, kad padate s ogromne visine.

Iz intervjua smo saznali da Novak od animiranih likova najviše voli Duška Dugouška, potom sladoled od jagode, nemačke marke automobila i virtualni tenis kao video-igricu, koju najčešće igra u društvu braće Marka i Đorđa.

- U životu sam se našao u nekoliko vrlo opasnih situacija, ali i vrlo sramotnih. Uf, ne bih baš u kameru da govorim o njima. Bilo mi je oko sedam godina kad sam išao na kampovanje sa školom na jug Srbije. Na kraju sam se kući vratio bez donjeg rublja. Ovo mi je jedna od najvećih blamaža u životu. Jako mi se kakilo, a nisam imao gde, pa sam se pokakio u gaće. Nigde nije bilo toalet papira pošto smo bili usred šume i tako sam se na kraju olakšao. Zato sam u povratku umesto gaćica nosio peškir - otvoreno je rekao Novak.

6I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Sun Jun 28, 2009 8:58 pm

Jowana-Nole

Jowana-Nole
Mod
Mod

ceo tekst znam napamet

7I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Sun Jun 28, 2009 9:19 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Hahahahaah....koja fora

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

8I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Sun Jun 28, 2009 9:46 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

i ja takodje...pa sta da kazem...kulturan covek...
od malena je bio koristan za ekologiju...znao covek da ne treba da zagadjuje zivotnu sredinu...pa ako vec nema gde,nece prirodu da zagadi..Very Happy:D:D

9I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Sun Jun 28, 2009 9:51 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

hahhah to je sigurno razlog!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

10I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Sun Jun 28, 2009 10:04 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Evo neke anegdote o Viktoru, neke su stare, ali nema veze... Smile


Nole krivac za svadju sa devojkom

Pobedu nad Novakom Djokovicem, cini se, mnogi ne mogu da mu oproste. Taj cuveni mec sa trecim teniserom sveta na centralnom terenu umaskog stadiona doneo je Viktoru i prvu svadju sa devojkom Anom. "Naljutila se na mene jer sam joj obecao da cu joj poslati poljubac preko malih ekrana, kad se zavsi mec. Nakon pobede sam bio skroz izgubljen i zaboravio sam to da ucinim, pa se strasno naljutila. Nije mi se javljala na telefon nekoliko dana, pa su skoro bili potrebni mirovni pregovraci, kako bismo izgladili odnose", priseca se Troicki anegdote koju je doziveo zbog neocekivane pobede nad kolegom iz reprezentacije.


Kolegu ojadio za 3 miliona

Viktora Troickog posebno ne simpatisu Francuzi, jer je njihovog idola i veliku nadu Gaela Monfisa u juniorskim danima ojadio za velike pare. "Francuzu sam uzeo tri miliona evra iz dzepa jer je imao dogovor sa sponzorima da dobije tu sumu ukoliko osvoji sve Gren Slemove u toku godine. Pobedio sam ga prilicno ubedljivo u trecem kolu US opena. To sam tek kasnije saznao. Da sam to znao pre meca, predlozio bih mu da mi da samo jedan procenat od te cifre i ja bih mu predao mec", kaze Viktor.

11I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Sun Jun 28, 2009 10:07 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

hehheehh jadan!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

12I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Mon Jun 29, 2009 1:59 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

Malorozni Viki... Bas mi ga je zao Smile

13I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Tue Jun 30, 2009 9:25 pm

Mia


Upoznajes Noleta
Upoznajes Noleta

Tema je EXTRA!

Znaci ubicu se za nekog tenisera koji je igrao sa Djokovicem na nekom turniru su pricali da je imao problema sa lokalnim stanovnistvom tog mesta gde se turnir igrao i da ih je pijan vredjao, pravio gluposti u kaficu i sve, kao i da je mnogo izlazio i provodio se, mnogo vise nego trenirao!

Sad da me ubije svi 10oro clanova po jednom ne bih mogla da se setim o kome je to bila rec!

14I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Tue Jun 30, 2009 9:29 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

SETI SEEEE! Da odem da mu ***** sve po spisku!

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

15I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Thu Jul 02, 2009 1:33 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

nece pa nece... bas sam ... shit

16I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Sun Jul 26, 2009 1:01 pm

ANA

ANA
Najaktivniji clan meseca
Najaktivniji clan meseca

dobra je tema

http://ancinoleijeca@serbianforum.info

17I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Tue Jul 28, 2009 11:54 am

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

ali izgleda.... da niko nista ne zna o tome Sad

18I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Tue Jul 28, 2009 3:39 pm

ANA

ANA
Najaktivniji clan meseca
Najaktivniji clan meseca

pa ja ne znam

http://ancinoleijeca@serbianforum.info

19I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Tue Jul 28, 2009 3:57 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

potrazicu ja kada budem imala vremena....

20I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Tue Jul 28, 2009 4:08 pm

ANA

ANA
Najaktivniji clan meseca
Najaktivniji clan meseca

ok supeeer

http://ancinoleijeca@serbianforum.info

21I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Tue Jul 28, 2009 4:23 pm

naopaka bajka

naopaka bajka
Admin
Admin

mogli bi svi malo da potrazimo

22I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Tue Jul 28, 2009 4:28 pm

ANA

ANA
Najaktivniji clan meseca
Najaktivniji clan meseca

ok potrudicu se

http://ancinoleijeca@serbianforum.info

23I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Wed Aug 05, 2009 4:03 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Evo neke zanimljivosti u vezi sa sujeverjem i ritualima pojedinih tenisera... iako dosta toga vec znate...



Kažu da su sportisti najsujeverniji deo naroda. Ne verujte sportisti koji kaže da ne veruje. Oni često primenjuju rituale samo njima znane. I ne prekidajte ih dok mrmljaju u bradu, ljube krstić, traže čarapu koju su nosili tokom poslednje pobede.

Ipak, neki teniseri su i priznali svoja verovanja. Ana Ivanović nikada ne gazi linije terena i lopticu pre servisa udara samo jedan put. Martina Hingis je izjavila da ju je sreća uvek napuštala kada tokom mečeva nije nosila bele gaćice. Serena Wiliams dok pobeđuje na nekom turniru ne menja grudnjak, a Venus Wiliams na svakom meču nosi istu garderobu kao i njena kolegica sa teniskog terena Jelena Dokić koja kaže da istu majicu i suknjicu, naravmno opranu nosi dok god ne izgubi na turniru i da uvek igra istim reketom.

Tim Henman je priznao da je za vreme Wimbldona koristio uvek isti tuš u svlačionici i nakon svake pobede išao u isti japanski restoran. Goran Ivanišević je imao slične rituale. Nakon svake pobede otišao bi u isti restoran, sedeo za istim stolom i jedo isto jelo. Ruski teniser Marat Safin nosi tursko „oko zla“ koje mu je poklonila sestra kako bi ga zaštitila od zlih pogleda. Boris Beker je prije svakog meča za sreću odvezivao pertle, a Bjorn Borg je na Wimbldonu uvek nosio istu majicu, nikada se nije brijao i nije vodio ljubav sve dok ne bi izgubio meč, što mora da je bio dobar podvig posle osvojenih pet uzastopnih titula na ovom turniru.

Najviše sujeverja se veže upravo za najveći turnir na travi, Wimbldon ali bez sujeverja ne prolaze ni drugi turniri. Ipak sujeverja su različita i karakteristična za svakog igrača. Svako od njih ima svoje rituale pred izlazak na teren, nose istu garderobu, koriste isti reket ali samo retki priznaju šta rade i u šta veruju da im donosi sreću. Ipak svi su uvereni da baš njihov ritual uspeva i donosi pobedu.



Last edited by *SlAdjAnA* on Wed Aug 05, 2009 4:30 pm; edited 2 times in total

24I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Wed Aug 05, 2009 4:13 pm

ANA

ANA
Najaktivniji clan meseca
Najaktivniji clan meseca

hvala sladjo

http://ancinoleijeca@serbianforum.info

25I teniseri su ljudi.... Empty Re: I teniseri su ljudi.... Wed Aug 05, 2009 4:26 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

ANA wrote:hvala sladjo

Ma, nema na cemu... Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum