Novak Djokovic forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Novak Djokovic forum

You are not connected. Please login or register

US Open, New York, Flushing Meadows 2009.

Go down  Message [Page 1 of 1]

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

31.08.2009. - 13.09.2009.
US Open, New York, Flushing Meadows
www.usopen.org


Novak u prvom kolu igra protiv Ivana Ljubičića...

Zreb: http://www.usopen.org/en_US/scores/draws/ms/r1s2.html

Srecno! cheers US Open, New York, Flushing Meadows 2009. 177131

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Njujork: "Serbian night" pred US Open
Ponedeljak, 31. avgust 2009. 02:13

US Open, New York, Flushing Meadows 2009. 2u44ysw

U predvečerje poslednjeg Grend slema sezone pod pokroviteljstvom Vlade Republike Srbije i generalnim sponzorstvom Telekoma Srbija, u Njujorku je organizovan "Serbian night" u čast najboljih srpskih tenisera koji će nastupiti na ovogodišnjem turniru na Flešing Medousu: Novak Djokovića, Jelene Janković, Ane Ivanović, Nenada Zimonjića, Viktora Troickog i Janka Tipsarevića.

US Open, New York, Flushing Meadows 2009. 2s1vfok

Na popularnoj lokaciji, restoranu "Mojito bar", ovoj večeri prisustvovalo je više od 100 zvanica iz sveta sporta, muzike, filma kao i diplomatskog kora, i poslovnih krugova.

Prisutni su bili i zvaničnici USTA, teniske asocijacije SAD i predstavnici američkih kompanija zvaničnih sponzora turnira a sve goste je ispred Vlade Srbije pozdravio ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić.

Na pitanje novinara kakav će rezultat ostvariti srpski teniseri na turniru, ministar Jeremić je diplomatski rekao: "Pobedićemo, mi uvek pobedjujemo".

"Svuda u svetu, nase sportiste rado dočekuju. Ja sam privilegovan što se večeras nalazim na ovakvom skupu i što mogu na pravi način da promovišem svoju zemlju. Ovaj dogadjaj pokazuje celom svetu da je naša zemlja i više nego diplomatska i više nego raspoložena da promoviše prave vrednosti.", rekao je u Njujorku Novak Djoković.

US Open, New York, Flushing Meadows 2009. 2mo5k08

Novak: Možda i do finala

Govoreći o očekivanjima pred početak turnira, Novak je rekao:

"Trenutno se osećam zadovoljavajuće. Igrao sam dobro u Montrealu i Sinsinatiju i ulazim u ovo takmičenje samouvereno. Verujem da ću uz podršku naših ljudi u ove dve nedelje, stići do polufinala i možda do finala".


Direkor Sektora za odnose sa javnošću Telekoma Srbija Milica Amidžić izjavila je da za kompaniju koja godinama podržava tenis i samog Novaka Djokovića nema veće satisfakcije od uspeha koji beleže teniseri na turnirima širom sveta.

"Ovakvi skupovi su sjajna prilika da se podsetimo koliko je tenis doprineo i doprinosi promociji Srbije svetu. Tek na ovakvim dogadjajima postajemo u potpunosti svesni njihove polularnosti i ugleda, koji sasvim sigurno doprinose unapredjenju poslovne saradnje kompanija i pojedinca iz Srbije sa ostatkom sveta"
, dodala je ona.

US Open počine u ponedeljak, a naši igrači na teren izlaze tek drugog dana.

(Mondo, foto:Telekom Srbija)

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Arthur Ashe Stadium - 11:00 Start, odnosno u 17:00 po nasem vremenu...

Novak Djokovic(SRB)[4] vs. Ivan Ljubicic(CRO) - 3. mec po redu...


Srecno! cheers

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Novak Djokovic SRB (4) vs Ivan Ljubicic CRO - 6:3, 6:1, 6:3

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum