Novak Djokovic forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Novak Djokovic forum

You are not connected. Please login or register

News

+3
*SlAdjAnA*
Jowana-Nole
Nobody's girl
7 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26News - Page 2 Empty Re: News Fri Aug 07, 2009 3:46 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Troicki: "Čim vidim Žikela, ja se povredim"
07. avgust 2009. | 08:58 | Izvor: Sportske.net, Sport


Viktoru teško pao poraz, odnosno predaja u Vašingtonu. Izgubiće renking karijere, a protiv Žikela igrao dva puta, oba meč dočekao povređen. Podsetimo, branio finale iz prošle godine, skliznuće sa 24. mesta, ali ne bi trebalo da ispadne iz top 30.


Viktor Troicki je bio veoma razočaran nakon predaje Marku Žikelu u drugom kolu Vašingtona. Naš drugi reket, koji je bio slobodan na startu je osetio bol i pre meča, ali je mislio da će moći da igra.

„Već prethodnog dana sam imao problema, no nadao sam se da ću moći da igram. Na zagrevanju je bilo jasno da je povreda bolna, probao sam tri gema i morao da predam“, objašnjava Viktor.



Žikel je kao zla kob.

„Kad god imam šansu da napredujem, ja sretnem njega na turniru, povredim se i izgubim. Tako je bilo i prošle godine na Rolan Garosu. Nadam se da ga neću više videti sa druge strane mreže“, uzdiše Troicki.

Čeka ga pad na ATP listi, branio je 240 poena iz prošle godine, kada je igrao finale. Ugrožavaju ga Kveri, Ferero i Karlović, ali svejedno, Viktor će ostati u top 30.

27News - Page 2 Empty Re: News Mon Aug 10, 2009 1:32 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Iz “juga„ u “audi„

Nova nada našeg belog sporta Viktor Troicki (23) kupio je nedavno najnoviji model automobila „audi“, i tako proslavio prvi zarađeni milion u karijeri. Rođenom Dorćolcu pre nešto više od mesec dana isporučen je model A3 metalik crne boje vredan tridesetak hiljada evra, u kome se sada po rodnoj Rumi šepuri njegova izabranica, manekenka Sunčica Travica. Budući da je Viktor do pre nekoliko dana igrao turnir u Vašingtonu, jedva da je i imao vremena da sam svoju dragu provoza po Sremu, ali je zato isprobao vozilo na vrelom beogradskom asfaltu.
- Viktor je oduševljen izgledom i performansama auta. Posebno voli što na autoputu može da dostigne i brzine preko 200 kilometara na sat, ali Sunčica se zasada uglavnom vozi sama, jer je njen dečko stalno na putovanjima - kaže izvor blizak menadžmentu srpskog tenisera, koji se na ovaj potez odlučio kako bi konačno zamenio skoro punoletni i nepouzdani „jugo 45“, koji je dobio na poklon od svojih roditelja za 18. rođendan.

28News - Page 2 Empty Re: News Mon Aug 10, 2009 3:39 pm

Tennis_queen

Tennis_queen
Admin
Admin

Pa neka ga sa srecom vozi! xD Samo da nam je on ziv i zdrav...

https://novak-djokovic-forum.forumakers.com

29News - Page 2 Empty Re: News Tue Aug 11, 2009 1:32 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

BN COURT - Mecevi pocinju u 11:00 po njihovom vremenu, to je 17:00 po nasem...

Viktor TROICKI (SRB) vs David FERRER (ESP) - 3. mec po redu...


Snimak meca bice na RTS2 u 23:00...

Srecno! cheers

30News - Page 2 Empty Re: News Wed Aug 12, 2009 1:48 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Crna serija Troickog nastavljena

News - Page 2 R08tvn

Viktor Troicki imao je priliku da se revanšira Davidu Fereru za jedini poraz u karijeri do sada, tokom Dejvis kup meča u Benidormu. Tada je bilo 6:0, 6:3 za Španca, a ispostavilo se da je Ferer ovog puta samo ispisao brojeve u ogledalu - 6:3, 6:0!

Kao od šale, 19. je pobedio 24. tenisera sveta, koji je isfrustriran na kraju duela počeo da se svađa sa sudijama i čudi se njihovim odlukama. U prvom setu, Ferer je vodio sa 5:0, a u drugom Troicki je ušao u verbalni sukob sa sudijama pri rezultatu 0:5.

Troicki se nalazi u lošoj seriji rezultata. U Hamburgu je odustao posle tri gema, u Umagu bio poražen u prvom kolu, potom je zbog povrede odustao posle tri gema i u Vašingtonu, da bi novi poraz u prvom kolu doživeo u Montrealu.

Sledi turnir u Sinsinatiju do kojeg bi Troicki trebalo da povrati samopouzdanje i zaigra kao član Top 25 grupe tenisera sveta.

Koliko je očajno igrao protiv Ferera, govori i podatak da je u 15 gemova napravio 48 (!?) neiznuđenih grešaka, a od sedam gemova u kojima je servirao, samo je dva puta i osvojio gem...

David Ferer će se u sredu sastati sa braniocem trofeja, zemljakom Rafaelom Nadalom, koji će odigrati prvi meč u singlu posle dva meseca pauze zbog povrede kolena i pada sa prvog na drugo mesto ATP liste.

To drugo mesto će morati da odbrani u Montrealu, jer postoji ishod turnira po kojem bi Endi Marej mogao da ga pretekne narednog ponedeljka.

U konkurenciji dublova naslov šampiona brane Nenad Zimonjić i Danijel Nestor.

Na 120. izdanju turnira čiji je nagradni fond 2.450.000 dolara, a gde pobedniku pripada 1.000 ATP bodova, postignuti su rezultati:

PRVO KOLO:


(15) Tomi Robredo (Španija) - Aleks Bogomolov junior (SAD) 6:4, 6:2
Huan Karlos Ferero (Španija) - Lejton Hjuit (Australija) 6:1, 6:4
Viktor Hanesku (Rumunija) - Jirgen Melcer (Austrija) 6:4, 6:3
Džon Izner (SAD) - Džes Livajn (SAD) 6:3, 6:4
(10) Fernando Verdasko (Španija) - Felisijano Lopez (Španija) 6:1, 6:7, 6:1
David Ferer (Španija) - Viktor Troicki (Srbija) 6:3, 6:0
Filip Kolšrajber (Nemačka) - (17) Tomaš Berdih (Češka) 7:6, 6:7, 6:4
Jan Hernih (Češka) - Žulien Beneto (Francuska) 6:2, 6:3
Alehandro Falja (Kolumbija) - Dudi Sela (Izrael) 6:4, 3:6, 6:3

DRUGO KOLO:

(4) Novak Đoković (Srbija) - Piter Polanski (Kanada) 6:4, 7:6
(Cool Nikolaj Davidenko (Rusija) - Pol-Anri Matje (Francuska) 7:6, 7:6
(3) Endi Marej (V. Britanija) - Žeremi Šardi (Francuska) 6:4, 6:2

(N. J. - MONDO, foto: Guliver/Getty Images)

31News - Page 2 Empty Re: News Tue Aug 18, 2009 1:28 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

SINSINATI: Bela zastava Viktora Troickog
Utorak, 18. avgust 2009. 09:44

News - Page 2 2upbmgg

Viktor Troicki završio je učešće na ATP turniru u Sinsinatiju, maltene čim je izašao na teren.

Već u 1. kolu, srpski teniser predao je meč Čehu Radeku Stepaneku početkom drugog seta zbog povrede.

U trenutku prekida Stepanek je vodio sa 1:0 u 2. setu, a prethodni je dobio sa 7:6 (7-2).


U ostalim mečevima prvog kola Španac David Ferer lako je počistio Švajcarca Stanislasa Vavrinku, Marat Safin je u dva tesna seta dobio Robija Đineprija, a u drugo kolo plasirali su se i Hrvati Ivo Karlović i Ivan Ljubičić.

Drugi srpski predstavnik u Sinsinatiju Novak Đoković takmičenje počinje u sredu.

Nagradni fond na turniru u Sinsinatiju je tri miliona dolara.

(MONDO)




Bas mi je zao.... Sad
Jos uvek ga muci ta povreda... Sad
Nadam se da ce se do US Opena potpuno oporaviti... i da ce imati srece sa zrebom...

32News - Page 2 Empty Re: News Tue Aug 18, 2009 1:36 pm

..tica..

..tica..
Mod
Mod

sad sam htela da objavim ovu vest...nbass mi je bilo zao kad sam cula...Sad...jadnicak...bice bolje...

33News - Page 2 Empty Re: News Tue Sep 01, 2009 9:23 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Court 12 - 11:00 Start, odnosno u 17:00 po nasem vremenu...

Peter Luczak(AUS) vs. Viktor Troicki(SRB)[30] - 2. mec po redu...

Trenutno je 6:3, 6:3 za naseg Viktora...

Ajde, Viktore! cheers

34News - Page 2 Empty Re: News Tue Sep 01, 2009 11:37 pm

*SlAdjAnA*

*SlAdjAnA*
Mod
Mod

Viktor je pobedio...

6:3, 6:3, 1:6, 2:6, 6:1

Tezak mec, ali bravo!

Srecno u sledecem mecu! cheers

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum